دستگاه کاور زن کفش چسبی 1200

دستگاه کاور زن کفش چسبی مدل 1200 با کارکرد ساده و به صورت چسبی به راحتی به کفش چسبیده و به راحتی نیز جدا می‌شود. دسته ی تعبیه شده در بالای محصول جهت سهولت استفاده می‌شود و جدا کردن چسب از رول کاور را آسان می کند.

شماره تماس

ویدئوی آموزشی دستگاه

دستگاه کاور زن کفش چسبی مدل ۱۲۰۰

بیشترین راه انتقال آلودگی و گرد و غبار بر روی سطح زمین توسط کفش است .  دستگاه کاور زن کفش این مشکل را بر طرف میکند ولی برای پوشین کاور بایستی فرد استفاده کننده خم شده و آن را بر روی کفش قرار دهد که این کار برای برخی افراد سخت میباشد . دستگاه کاورزن کفش مدل  1200 این مشکل را برطرف نموده است و دسته فلزی باعث می شود که تعادل کاربر حفظ شود.
دستگاه  کاور زن کفش چسبی مدل 1200 دارای رول 600 عددی به صورت رایگان می باشد.

بدنه مقاوم دستگاه کاور زن کفش چسبی مدل 1200 
این دستگاه دارای بدنه فلزی مقاوم با رنگ کوره ای می باشد. قسمت تیغه از جنس استیل مقاوم است که سالها بدون ایراد قابل استفاده است. در قسمت زیرین لاستیک وجود دارد که مانع از سر خوردن می شود. دسته از جنس لوله قطر 20 می باشد که دارای روکش نرم در قسمت دست می باشد.

رول مصرفی مقرون به صرفه
لوازم مصرفی این دستگاه کاور فقط رول چسبی است که میتواند حدود 600 عدد کفش (300 جفت) را پوشش می دهد و قیمت آن با توجه به دستگاه های کاور دیگر بسیار مناسب تر می باشد.

دسته حفظ تعادل
این مدل دارای دسته فلزی از جنس لوله 20 می باشد که در هنگام استفاده ؛ کاربر می تواند راحت تر تعادل خود را حفظ نماید . در قسمت میانی دسته محلی جهت نصب راهنما وجود دارد.

استفاده برای انواع سایز
دستگاه کاور 1200 دارای تشکچه بزرگ می باشد که از کوچک ترین کفش و بزرگترین مدل های کفش مردانه را ساپورت میکند . مناسب جهت انواع کفش های اسپورت ؛ مجلسی و …

طرز استفاده دستگاه کاور زن کفش چسبی مدل ۱۲۰۰

با فشار کفش بر روی قسمت نرم کاور به زیر کفش میچسبد و با کشیدن ؛ در قسمت تیغه دار ؛ کاور برش داده میشود. برای مرتب کردن قسمت جلوی کفش میتوان نوک کفش را به تشکچه فشار داد.

نقاط قوت

  • دارای دسته جهت حفظ تعادل
  • شکچه قابل تعویض و یا شستشو
  • بدنه فلزی مقاوم با رنگ کوره ای
  • دارای محل مرتب کردن جلوی کاور کفش

مشخصات فنی کاور زن کفش چسبی 
جنس بدنه: فلزی با رنگ کوره ای
نشانگر تعداد کاور: دارد
قرارگیری کاور: تعداد
زمان آماده شدن کاور: فوری
ضمانت : یکسال
پشتبانی و تامین کاور: 10 سال

مکان های مورد استفاده