دستگاه کاور کفش 1100

دستگاه کاور کفش چسبی 1100 دارای بدنه فلزی و رول چسبی برای استفاده 1000 عدد کفش مناسب جهت مکان های حساس به انتقال آلودگی

شماره تماس

بیشترین میزان انتقال آلودگی در محیط های حساس از طریق کف کفش می باشد . استفاده از دستگاه کاور کفش چسبی در این موارد بسیار معمول میباشد.

دستگاه کاور کفش دارای بدنه فلزی با رنگ کوره ای و رول چسبی می باشد که از لحاظ هزینه مصرفی بسیار مقرون به صرفه است.

ویژگی های دستگاه کاور کفش چسبی 1100

– مقرون به صرفه :

لوازم مصرفی این دستگاه از رول کاور کفش با تعداد 1000 عدد تامین میشود که با یکبار قرار دادن رول 500 جفت کاور را جوابگو می باشد. هزینه این رول تقریبا یک پنجم نایلون مدل های دیگر دستگاه کاور کفش چسبی می باشد.

– بدنه فلزی 

جنس بدنه این دستگاه از فولاد با ضخامت 1.3 میلیمتر می باشد که با رنگ کوره ای پوشش داده شده و در مقابل ضربه مقاوم است و برای مکان های پر رفت و آمد نیز میتوان استفاده کرد.

– تشکچه 

داخل دستگاه تشکچه وجود دارد که با فشار دادن کفش درون آن نایلون به کفش میچسبد ؛در هنگام نیاز به شستشو و یا تعویض روکش آن را جدا نموده (توسط زیپ) و مجددا در سر جای خود قرار داد.

– تیغه فلزی

در جلوی دستگاه یک عدد تیغه فلزی از جنس استیل وجود دارد که برای برش رول قرار دارد از ضخامت مناسب با طول عمر بالا و بدون کُند شدن ساخته شده است.

– صفحه ضد لغزش

در زیر این دستگاه یک عدد صفحه ضد لغزش از جنس لاستیک قرار گرفته است که در هنگام استفاده از جابجایی دستگاه کاور کفش چسبی جلوگیری میکند.

طرز استفاده دستگاه کاور کفش چسبی

 ابتدا کفش را در قسمت میانی دستگاه فشار داده و به سمت عقب کشیده و با استفاده از تیغه لبه رول را برش دهید.    برای بهتر شدن ظاهر کاور کفش لبه های جلو و عقب را روی کفش برگردانید.

برای استفاده در طولانی مدت و مسافت زیاد می توانید دو یا سه بار این عمل را انجام دهید.

دستگاه کاور کفش قیمت مناسب

جنس بدنهفلزی با رنگ کوره ای
قرارگیری کاورتعداد
طول53 سانتیمتر
عرض22 سانتیمتر
ارتفاع14 سانتیمتر
زمان آماده شدن کاورفوری
پشتبانی و تامین کاور5 سال

مکان های مورد استفاده