دستگاه کاور کفش SK-CM-S

دستگاه کاور کفش SK-CM-S برای کاور کردن کفش ها با کارکرد اتوماتیک و ایمن و رنگ نقره ای که به راحتی پاها را کاور کرده و به نسبت دیگر دستگاه های کاور زن کفش ابعاد مناسب تری دارد.

شماره تماس

ویژگی های کاور کفش  ویژگی های اصلی محصول

 • رنگ نقره ای جذاب
 • دارای سنسور تشخیص خطا
 • دارای سیستم ایمنی برای کاربر
 • دارای پنل LED برای نمایش خطا و تعداد کاور
 • بدنه پلی اتیلن مقاوم و سبک
 • دارای یکسال ضمانت

مزایای خرید از آذین صنعتارسال رایگان با خرید این محصول شما میتوانید از مزیت ارسال رایگان بهرهمند شوید.

مزایای خرید از آذین صنعتاستاندارد اروپا این محصول دارای نشان استاندارد اروپا میباشد که نشانه کیفیت کالا میباشد.

مزایای خرید از آذین صنعتپرداخت در محل خرید و پرداخت در محل مخصوص مشتریان تهرانی.


بررسی محصول:

   شکل ظاهری کاربر پسند و زیبا

دستگاه کاور کفش Green SK-CM-S ظاهر زیبایی دارد که برای یک محصول صنعتی میتوان گفت که طراحی در خور توجه ای برای آن در نظر گرفته شده است.رنگ نقره ای و دلفریب آن به کمک طراحی منحصر به فرد این دستگاه آمده و ظاهر آن را زیباتر کرده است.در قسمت بالایی دستگاه پنل ال ای دی و دکمه های دستوری دستگاه قرار دارند که میتوان به راحتی از آنها استفاده نمود و در قسمت پایینی دستگاه نیز قسمت مربطو به کاور کردن کفش ها قرار گرفته است که به راحتی میتوان پاها را در این قسمت کاور نمود.در قسمت بالایی پنل ال ای دی نیز قسمت مربوط به قرار گیری کاور قرار گرفته است که به راحتی میتوان آن را باز کرد و کاور کفش را در آن قرار داد.در کل طراحی این محصول بسیار ساده و کاربردی است که سعی شده زیبایی را نیز تا حد ممکن در طراحی آن قرر داد.

در کل نمیتوان ایرادی به طراحی و شکل ظاهری این محصول وارد آورد.ابعاد مناسب، رنگ جذاب، طراحی ساده و کاربر پسند و جنس مناسب و سبک از جمله ویژگی های طراحی این محصول میباشند که همه در کنار هم باعث شده اند Green SK-CM-S یکی از بهترین انتخاب های موجود در بازار شود.

 پنل ال ای دی

در مدل های اولیه دستگاه کاور کفش خبری از پنل های ال ای دی نبود و در مواقعی که دستگاه دچار خطا و یا مشکل میشد باید از طریق تجربی و یا مکانیکی متوجه ایراد دستگاه میشدیم.در این مدل از یک پنل ال ای دی حرفه ای استفاده شده است که میتواند در صورت بروز خطا و یا ایجاد ایراد شماره خطا را به کاربر بگوید و از طریق شماره خطا میتوان ایراد دستگاه را به سرعت متوجه شد.این پنل ال ای دی یک پنل ساده است که برای این رنج قیمت به نظر بهترین انتخاب میباشد.


 قابلیت های محصول:

کارکرد اتوماتیک:

دستگاه کاور زن کفش Green SK-CM از قابلیت کارکرد تمام اتوماتیک بهره میبرد. با توجه به نوع طراحی دستگاه که استفاده از خشاب های نایلون کاور را امکان پذیر می کند عمل آماده سازی نایلون کاور کاملا اتوماتیک انجام شده و کاربر در بازه زمانی 2 تا 3 ثانیه میتواند هر کفش را کاور کند.
پس از قرار گیری خشاب نایلون کاور در دستگاه و روشن نمودن دستگاه، دستگاه به سرعت اولین کاور را برای استفاده آماده می کند که پس از استفاده از آن و بیرون کشیدن کفش نایلون بعدی را برای کاور نمودن کفش دوم آماده می کند.

دارای سنسور تشخیص خطا:

دستگاه کاور زن برقی Green SK-CM دارای سنسور تشخیص خطا می باشد این سنسور می تواند شماره خطا های مربوط به عملکرد دستگاه را به صورت هوشمند نمایش دهد که با استفاده از این شماره خطا ها می توان ایرادات پیش آمده  احتمالی در حین کارکرد با دستگاه را بر طرف نمود.

ایمن جهت استفاده:

دستگاه کاور Green SK-CM طوری طراحی شده است تا حداکثر ایمنی را برای کاربر فراهم نماید مکانیزم آماده سازی کاور در این دستگاه به شکلی است که از اهرم های مخصوص درکنار محل کاور شدن کفش برای آماده کردن نایلون کاور استفاده شده است. این اهرم ها به شکلی طراحی شده است که لبه های کاور را گرفته و آن را در محل مشخص قرار می دهد. عملکرد اهرم ها به شکلی است که حتی در صورت تعلل کاربر در بیرون کشیدن پا از محل کاور هیچ مزاحمت و خطری برای پا ایجاد نمی کند و به صورت کاملا نا محسوس از لبه ها برای بازگشت استفاده می کنند.

شمارنده کاور:

دستگاه کاوراتوماتیک Green SK-CM دارای سنسور شمارنده تعداد کاور می باشد این سنسور با بهره گیری از تنظیمات از پیش تعیین شده توسط کاربر می تواند میزان کاور باقی مانده در خشاب کاور را به کاربر نمایش دهد. ( در هر بار استفاده از کاور ؛ شمارشگر یک عدد کم می کند) . کاربر می تواند بسته به نوع کاور شمارنده را در اعداد (معمولی 200 ، ضخیم 160 و پارچه ای 100)  تنظیم نماید.

لامپ LED :

در هنگامی که کاور توسط دستگاه آماده شود لامپ LED روشن می گردد و بدین معنی است که دستگاه قابل استفاده می باشد .

سنسور های بیشتر :

این مدل دارای سنسور های بیشتری برای استفاده می باشد (مانند سنسور نبودن کاور ، سنسور خرابی کاور ، سنسور های بیشتر در قسمت کاور آماده شده)

جاگیری راحت خشاب کاور :

این مدل به نسبت مدل های دیگر بسیار راحت تر می توان خشاب کارتنی کاور کفش را درون آن قرار داد و استفاده نمود

دسترسی راحت به قطعات :

دسترسی به برد و قطعات داخلی جهت سرویس دستگاه بسیار راحت تر بوده و از طریق صفحه پشت دستگاه امکانپذیر می باشد


مکان های قابل استفاده:

 اتاق سرور

 بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی

 آزمایشگاه ها

 اتاق های تمیز

 و…


نقاط ضعف و قدرت

نقاط قوت

 • تنوع نوع کاور کفش
 • شمارنده میزان کاور مانده
 • برد هوشمند (سنسور تشخیص خرابی)
 • ایمنی بیشتر
 • اعلام آمده بودن دستگاه با روشن شدن چراغ LED

نقاط ضعف

 • خشاب کاور حجیم (جهت انبار)

 مشخصات فنی

جنس بدنهپلی اتیلن فشرده
نشانگر تعداد کاوردارد
قرارگیری کاورخشاب 100 عددی
طول61 سانتیمتر
عرض31 سانتیمتر
ارتفاع
75 سانتیمتر
وزن
20 کیلوگرم
زمان آماده شدن کاور
2 الی 3 ثانیه
ضمانتیکسال
پشتبانی و تامین کاورده سال

مکان های مورد استفاده