دست خشک کن اتوماتیک جانسون مدل GSQ88

دست خشک کن اتوماتیک 880 وات جانسون دارای موتور جت و قاب جمع آوری آب جداشده از دست و بدنه پلاستیک ABS

شماره تماس

دست خشک کن جزو تجهیزات پر استفاده در سرویس بهداشتی است که بخصوص در مراکزی که به صورت عمومی می باشد و امکان استفاده از حوله در آن مقدور نباشد . دست خشک کن جانسون مدل GSQ88 با ابعاد متوسط مناسب جهت مکان هایی با رفت آمد تا 50 نفر می باشد و بدنه پلاستیکی نظافت آن را ساده نموده است .  در دست خشک کن ها غالبا آب چکیده شده از دست بر روی زمین میریزد ولی در این مدل این مشکل حل شده و آب درون مخزن جمع میشود و میتوان به راحتی آن را تخلیه نمود.

ویژگی های دست خشک کن GSQ88 جانسون

– محل جمع آوری آب:

در قسمت زیر خشک کن دست ؛ لبه ای وجود دارد که آب چکیده شده از دست را اجازه نمیدهد که بر روی زمین بریزد؛ و در محلی جمع آوری نموده و از طریق کشویی آن را تخلیه نمود (در قست جلوی مخزن از پلاستیک شفاف استفاده شده که میزان آب داخل مخزن قابل رویت است).  البته تمیز کردن و تخلیه کردن این قسمت به صورت دوره ای امری ضروری میباشد.

– خروجی خطی هوا :

این مدل دارای موتور قوی 880 وات است که خروجی به صورت خطی است و برای خشک کردن دست را به صورت عقب جلو کردن میتوان سریعتر خشک کرد. مناسب جهت محل هایی با رفت آمد متوسط (تا 50 نفر در روز) می باشد

– طراحی :

جنس بدنه این مدل از پلاستیک ABS است که به راحتی نظافت میشود و قیمت را مناسب تر نموده است. ابعاد این مدل 25.5×17.2 و ارتفاع 52 سانتیمتر است که برای محل هایی که سرویس بهداشتی با ابعاد متوسط دارند مناسب میباشد .

 نقاط ضعف و قدرت
نقاط قوت

  • دارای قاب جمع آوری آب و کشویی تخلیه
  • کارکرد اتوماتیک (با نزدیک شدن دست)
  • قیمت مناسب
نقاط ضعف

  • نظافت محل جمع آوری آب ضروری است
 مشخصات فنی
چشم الکترونیکیدارد
قدرت دستگاه 880 وات
جنس بدنه پلاستیک ABS
سرعت خروج هوا 103 متر بر ثانیه
حجم دمیدن هوا 107 متر مکعب در ساعت
زمان خشک کردن دست 15 الی 18 ثانیه
انرژی مصرفی برق شهری 220v 50Hz
طول25.5 سانتیمتر
عرض 17.2 سانتیمتر
ارتفاع 52.5 سانتیمتر
وزن 4.1 کیلوگرم
ضمانت یکسال

مکان های مورد استفاده