صابون ریز هوشمند AZIN 8829

دستگاه صابون ریز اتوماتیک با حجم 1.2 لیتر دارای باطری داخلی قابل شارژ و سیم شارژر USB (قابل استفاده شارژر موبایل) و کارکرد پمپی جهت مایع دستشویی و ظرفشویی

شماره تماس

ویدئوی آموزشی دستگاه

استفاده از صابون ریز اتوماتیک به علت عدم لمس دستگاه و همچنین استفاده بهینه در حال گسترش است. مایع ریز AZ مدل 8829 با کارکرد اتوماتیک با نزدیک شدن دست به فاصله 5 الی 8 سانتیمتر مقدار 1 سی سی مایع را خارج میکند. مخزن این مدل 1.2 لیتر (1200 سی سی) است که میتوان در صورت نیاز از دستگاه جدا نمود . سیستم پمپی (خروجی از بالا) باعث میشود که از ریزش مایع جلوگیری میکند.

ویژگی های صابون ریز هوشمند 8829 AZ

– رعایت بهداشت

برای استفاده از صابون ریز اتوماتیک دیگر نیازی به فشار دکمه ندارد و با نزدیک کردن دست به فاصله 5-8 سانتیمتر مقدار 1 سی سی مایع خارج میشود.

– نصب آسان

این دستگاه توسط پیچ و رولپلاک و هم از طریق چسب دوطرفه به دیوار نصب میشود. (تعداد دو عدد پایه چسب دوطرفه درون بسته بندی موجود می باشد)

– مخزن بزرگتر

این مدل دارای مخزن 1.2 لیتر است که برای مکان های بزرگ نیز قابل استفاده است . از قابلیت این مخزن جداشدن راحت از دستگاه می باشد که به راحتی می توان آن را پر نمود.

با احتصاب 1 سی سی در هر مرتبه خروج مایع می تواند با یک بار پر کردن مخزن 1200 مرتبه قابل استفاده است.

– انرژی مصرفی

این مدل دارای باطری داخلی می باشد که قابل شارژ توسط انواع شارژهای موبایل و حتی آداپتور 6 ولت می باشد و در صورت نیاز می توان آن را به برق نیز متصل نمود. (فقط دارای کابل شارژ می باشد)

نقاط ضعف و قدرت

نقاط قوت

  • کارکرد با باطری داخلی قابل شارژ
  • دارای سیم جهت اتصال به شارژر USB
  • حجم مخزن بزرگ (1.2 لیتر)

نقاط ضعف

  • عدم تنظیم میزان خروجی مایع

مشخصات فنی

چشم الکترونیکیدارد
جنس بدنه پلاستیک ABS
ظرفیت مخزن 1.2 لیتر (1200 سی سی)
درب قفل داردارد
طول 12.5 سانتیمتر
ارتفاع 10.5 سانتیمتر
عرض 26 سانتیمتر
مدت ضمانت 1 سال ضمانت
انرژی مصرفی باطری شارژی داخلی
ابعاد کارتن 27cm*11cm*13cm
وزن 0.9 کیلوگرم

مکان های مورد استفاده