مایع ریز هوشمند ITAX X5539

مایع ریز اتوماتیک با حجم 2 لیتر و کارکرد برق شهری مناسب جهت استفاده محلول ضد عفونی ، مایع دستشویی ؛ مایع ظرفشویی و ….

شماره تماس

استفاده از صابون مایع در سرویس بهداشتی ها بسیار متداول میباشد. مخزن مایع اتوماتیک با توجه عدم لمس دستگاه و کارکرد خودکار و همچنین خروج میزان مشخص مایع ؛ رو به گسترش است. صابون ریز اتوماتیک ITAX X5539 به علت داشتن حجم بزرگتر (2 لیتر) و همچنین کارکرد با برق در اماکن عمومی و پر رفت و آمد مناسب می باشد , بدنه این دستگاه از جنس پلاستیک است که به راحتی نظافت میشود و برای دسترسی به مخزن مایع و همچنین جداکردن دستگاه از دیوار نیاز به کلید مخصوص می باشد که دسترسی افراد غیر مسئول را ناممکن می کند.

ویژگی های مایع ریز هوشمند ITAX X5539

– مخزن بزرگتر:

این مدل دارای مخزن 2 لیتری می باشد که با توجه خروجی 1 سی سی دستگاه ؛ تعداد 2000 بار جوابگو می باشد . در صورت نیاز می توان را مخزن را جدا نمود و نظافت کرد. در روی آن درب لاستیکی وجود دارد که پس از پر کردن درب آن را بسته و از ورود گرد و غبار جلوگیری نمود.

 کارکرد با برق:

این دستگاه دارای آداپتور می باشد که برق 220 ولت را به 6 ولت تبدیل نموده و دیگر نیازی به باطری ندارد. البته لازم به ذکر است که جای باطری در دستگاه وجود ندارد

– درب قفل دار:

درب صابون ریز توسط قفل مخصوصی بسته می شود که در صورت نداشتن کلید عمل جداکردن دستگاه از دیوار را غیر ممکن می سازد.

– کارکرد صنعتی:

این مدل جزو دستگاه های صنعتی محسوب شده و از موتور قوی تر و قطعات با کیفیت بالاتر استفاده شده که میتوان درون آن از مایع دستشویی ؛ مایع ظرفشویی و محلول های ضد عفونی کننده استفاده نمود. (استفاده از بتادین توصیه نمیشود)

ابعاد صابون ریز اتوماتیک

– چشمی قابل تنظیم:

سنسور چشم الکترونیکی دستگاه در فاصله 8 سانیتمتری کار می کند و در سه زاویه قابل تنظیم است و بسته به مکان استفاده آن را جلو و یا عقب برد.

 نقاط ضعف و قدرت

نقاط قوت

  • حجم مخزن بزرگ تر
  • کارکرد صنعتی
  • جهت چشمی قابل تنظیم
  • مخزن قفل دار
نقاط ضعف

  • ابعاد بزرگ
 مشخصات فنی
چشم الکترونیکی دارد
جنس بدنه پلاستیک فشرده ABS
ظرفیت مخزن 2 لیتر
درب قفل داردارد
طول18 سانتیمتر
عرض 12 سانتیمتر
ارتفاع31 سانتیمتر
انرژی مصرفیبرق شهری
مدت ضمانتیکسال

مکان های مورد استفاده