دستگاه کاور کفش مدل Green SK-CM-SH

دستگاه کاور کفش مدل Green SK-CM-SH دارای دسته برای حفظ تعادل در هنگام کاور کردن کفش ها، محفظه قرارگیری خشاب کاور 100 عددی، بدنه پلی اتیلن فشرده مقاوم و سبک، کارکرد اتوماتیک، صفحه نمایش برای تعداد کاور باقی مانده و نمایش خطاهای دستگاه

شماره تماس

وجود گرد و غبار برای برخی مشاغل حساس یک عامل مخرب به حساب می آید. در این بین کفش ها یکی از عوامل اصلی و مهم در انتقال گرد و غبار از نقطه ای به نقطه ای دیگر می باشند. برخی از مشکلات رایج در میان مشاغلی حساس ناشی از ورود گرد و غبار می باشد به طور مثال سرور کامپیوتری را تصور کنید که بر اثر ورود گرد و غبار دچار مشکلات سخت افزاری شده است. بهترین روش برای جلو گیری از انتقال گرد و غبار استفاده از نایلون کاور کفش برای کفش ها می باشد. حال هر چقدر کاور کردن کفش ها به صورت اتوماتیک انجام بپذیرد نتیجه مطلوب تری خواهد داشت. دستگاه کاور کفش اتوماتیک Green SK-CM-SH یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده در سرور های کامپیوتری , بیمارستان ها و مرکز درمانی میباشد.


بررسی محصول:

شکل ظاهری:

دستگاه کاور کفش اتوماتیک نقره ای Green SK-CM-SH دارای ابعاد کوچک و دسته برای راحتی کاربران و نکه داشتن آن موقع کاور کردن کفش است.

قابلیت های محصول:

– کارکرد اتوماتیک :

دستگاه کاور زن کفش Green SK-CM-SH از قابلیت کارکرد تمام اتوماتیک بهره میبرد. با توجه به نوع طراحی دستگاه که استفاده از خشاب های نایلون کاور را امکان پذیر می کند عمل آماده سازی نایلون کاور کاملا اتوماتیک انجام شده و کاربر در بازه زمانی 2 تا 3 ثانیه میتواند هر کفش را کاور کند.

پس از قرار گیری خشاب نایلون کاور در دستگاه و روشن نمودن دستگاه، دستگاه به سرعت اولین کاور را برای استفاده آماده می کند که پس از استفاده از آن و بیرون کشیدن کفش نایلون بعدی را برای کاور نمودن کفش دوم آماده می کند.


– دارای سنسور تشخیص خطا :

دستگاه کاور زن برقی Green SK-CM-SH دارای سنسور تشخیص خطا می باشد این سنسور می تواند شماره خطا های مربوط به عملکرد دستگاه را به صورت هوشمند نمایش دهد که با استفاده از این شماره خطا ها می توان ایرادات پیش آمده  احتمالی در حین کارکرد با دستگاه را بر طرف نمود.

ایمن جهت استفاده:

دستگاه کاور Green SK-CM-SH طوری طراحی شده است تا حداکثر ایمنی را برای کاربر فراهم نماید مکانیزم آماده سازی کاور در این دستگاه به شکلی است که از اهرم های مخصوص درکنار محل کاور شدن کفش برای آماده کردن نایلون کاور استفاده شده است. این اهرم ها به شکلی طراحی شده است که لبه های کاور را گرفته و آن را در محل مشخص قرار می دهد. عملکرد اهرم ها به شکلی است که حتی در صورت تعلل کاربر در بیرون کشیدن پا از محل کاور هیچ مزاحمت و خطری برای پا ایجاد نمی کند و به صورت کاملا نا محسوس از لبه ها برای بازگشت استفاده می کنند.

– دارای دسته:

این دستگاه برای راحتی کاربران دارای دسته جهت نگه داشتن آن در زمان کاور کردن کفش است.

شمارنده کاور:

دستگاه کاوراتوماتیک Green SK-CM-SH دارای سنسور شمارنده تعداد کاور می باشد این سنسور با بهره گیری از تنظیمات از پیش تعیین شده توسط کاربر می تواند میزان کاور باقی مانده در خشاب کاور را به کاربر نمایش دهد. ( در هر بار استفاده از کاور ؛ شمارشگر یک عدد کم می کند) .

– لامپ LED :

در هنگامی که کاور توسط دستگاه آماده شود لامپ LED روشن می گردد و بدین معنی است که دستگاه قابل استفاده می باشد .

 – سنسور های بیشتر :

این مدل دارای سنسور های بیشتری برای استفاده می باشد (مانند سنسور نبودن کاور ، سنسور خرابی کاور ، سنسور های بیشتر در قسمت کاور آماده شده)

– جاگیری راحت خشاب کاور :

این مدل به نسبت مدل های دیگر بسیار راحت تر می توان خشاب کارتنی کاور کفش را درون آن قرار داد و استفاده نمود

– دسترسی راحت به قطعات :

دسترسی به برد و قطعات داخلی جهت سرویس دستگاه بسیار راحت تر بوده و از طریق صفحه پشت دستگاه امکانپذیر می باشد

دستگاه کاور

نقاط ضعف و قدرت

نقاط قوت

  • کارکرد اتوماتیک بدون دخالت دست
  • رنگ جالب و جذاب
  • میزان کاور مانده
 مشخصات فنی
جنس بدنهپلی اتیلن فشرده
نشانگر تعداد کاوردارد
قرارگیری کاورخشاب 100 عددی
طول61 سانتیمتر
عرض31 سانتیمتر
ارتفاع75 سانتیمتر
وزن20 کیلوگرم
زمان آماده شدن کاور2 الی 3 ثانیه
ضمانتیکسال

مکان های مورد استفاده