سوالات متداول

نویسانی یک دستگاه کاملا هوشمند که برای استفاده آسان و بهداشتی از توالت فرنگی تهیه شده که بر روی توالت فرنگی نصب و به صورت اتوماتیک با پوشش کاملا نایلونی مخصوص از جنس پلی اتیلن درجه یک وآنتی باکتریال وضد قارچ تمام سطح نشیمنگاه سرویس فرنگی را در برمیگیرد که این امر باعث می شود تا هیچ گونه تماس مستقیم پوست و بدن باسطح فرنگی برقرار نشود و از انتقال هرگونه باکتری ومیکروب به مصرف کننده جلوگیری می نماید.

یکی از بزرگترین مشکلات استفاده از سرویس فرنگی تماس بدن با سطح توالت فرنگی میباشد که امروزه با استفاده از دستگاه هوشمند اتوماتیک سرویس فرنگی نویسانی این مشکل کاملا بر طرف شده است و بواسطه این دستگاه دیگر نیازی به قرار دادن دستمال بر روی دور توالت فرنگی و یا پد بهداشتی نخواهید داشت همچنین نظافت و بهداشت سرویس فرنگی خود را تضمین میکنید این امر از رسوبات و جرم در سطح سرویس فرنگی شما جلوگیری میکند.

ابعاد نویسانی مطابق شکل زیر است:

کاور توالت فرنگی (روکش بهداشتی) یک بار مصرف نویسانی، از جنس پلی اتیلن نچسب بوده و دارای خاصیت ضد حساسیت می‌باشد.

خیر. روکش‌های بهداشتی نویسانی یک بار مصرف هستند . قطعه تعبیه شده در نشیمن دستگاه، سرویس فرنگی روکش استفاده شده را جهت جلوگیری از استفاده مجدد، بریده و جمع‌آوری می‌کند.

دستگاه نویسانی سازگار با انواع مدل های توالت فرنگی فلت و وال هنگ و غیر فلت و حتی به شکل مربع به طول 50cm و بیشتر بوده که در صورت عدم اطمینان می توانید عکس سرویس خود را از طریق تلگرام ، واتس آپ ویا اینستا گرام برای ما ارسال تا همکاران ما بررسی و نتیجه رو به شما اعلام نمایند.

پاسخ: همه جا!

در هر جایی که از توالت فرنگی استفاده می‌کنید؛ شرکت‌ها، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها، مطب‌ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تجاری، آموزشی، سالن‌های زیبایی، باشگاه ها، منازل و… می‌توان از نویسانی استفاده کرد.

جهت اطلاع از هزینه نویسانی، با ما تماس بگیرید.

ابتدا باید بیان نمود که نصب نویسانی در تمام نقاط تهران رایگان می باشد و درصورت تمایل که دستگاه نویسانی را خودتان نصب نمایید می توانید مطابق فیلم آموزشی زیر این کار را انجام دهید.

بله. نویسانی دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط است.

برای سفارش نویسانی می‌توانید از طریق شماره ی 22303134-021 تماس بگیرید و یا از طریق اینستاگرام یا تلگرام نویسانی ، پیام بفرستید.

  • امکان سفارش این محصول از طریق سایت دیجی کالا نیز به زودی فراهم می‌گردد.

برای دانلود فایل pdf کاتالوگ محصول، اینجا را کلیک کنید.

برای این کار، با شماره ی 22303134-021 تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نشانی :

(22303134)021 – (22330335)021

شماره تماس :

(22303134)021 – (22330335)021

ساعت کار از شنبه تا چهارشنبه : 8 – 17

پنجشنبه : 9 – 13

تماس در ساعات غیراداری بلامانع است.