شرکت نوآوران آرتان گستر شیدور به شماره ثبت 554236 فعالیت حرفه ای خود را از سال 1393 به صورت جدی آغاز نمود نوآوران آرتان گستر شیدور اولین و تنها شرکت رسمی فعال در ایران می باشد که باتوجه به تجربه و همچنین نیاز سنجی بازار اقدام به ارائه خدمت در حوزه سلامت و با محوریت ارائه محصولات جدید، کارآمد، بادوام و منطبق بر تکنولوژی و استاندارد های روز دنیا نمود.
شرکت نوآوران آرتان گستر شیدور همواره دغدغه کیفیت وبرتری را برای محصولات منتخب درنظر گرفته وباتوجه به نیاز کشور، محصولات گوناگونی درسبدکالای خود قرارداده که این محصولات ازنوع باکیفیت ودوام و عمر بالاو همگام باکلیه استاندارد های روز اروپا و آمریکا می باشند.
اهدف و استراتژی شرکت ارتقاء هرچه بیشتر سلامت عمومی جامعه وایجاد سطح مطلوب روبه رشد در راستای بهبود سلامت است وهمواره در تلاشیم تا گروه جدیدی از محصولات روز دنیا که مطابق با استانداردهای جهانی است رابه خدمات وکالاهای درحال ارائه خود در ایران اضافه نماییم.
یکی از حوزه های فعالیت وتمرکز شرکت در رابطه با دستگاه های هوشمند روکش بهداشتی توالت فرنگی بابرند نویسانی می باشد.
می باشد G8/T-19001-2008 ،ISO9001-2008 ،SGS، CE دستگاه های روکش بهداشتی توالت فرنگی دارای تاییدیه محصولات باکیفیت نویسانی در بیش از 60کشور دنیا وسراسر اروپاو آمریکا ،استرالیا ، آفریقا ، آسیا مورد استفاده قرار گرفته است.
اما یکی دیگر از محصولات شرکت ،نردبان های لیتل جاینت محصول کشور آمریکا می باشد نردبان های لیتل جاینت دارای تاییدیه می باشد و طبق آمار جهانی، امن ترین، مقاوم ترین، پرکاربرد ترین و پرفروش ISO2000 و EIN2008-TUV-ANSI-OSHA ترین نردبان برای 10سال متوالی درجهان می باشد.
و اکنون پس از گذر پنج سال فعالیت مستمر، توانسته ایم با ایجاد زیرساخت های منسجم و بسیار گسترده به بیش از 2000 مشتری فعال دست یابیم.

This post is also available in: English

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نوآوران آرتان گستر شیدور میباشد. طراحی شده توسط شرکت مهندسی برخط نگاران - سئو